הכט ראובן, באר שבע
0777296866
atidimm@walla.co.il

הובלות באר שבע

חברת הובלות בבאר שבע | שירותי שינוע והפצה | אספקת ציוד להובלות

הובלות באר שבע: “עובדים על התדמית..”

כשמדובר בהובלות, נהגי הובלות ומובילים, התמונה שמצטיירת היא אנשים שממהרים כל הזמן, אנשים לחוצים, אולי חסרי סבלנות, מחוספסים, ולעיתים אף אגרסיביים במידה מסוימת… ובכן, התמונה הזו בד”כ לא רחוקה מן המציאות.
אמנם ישנן סוגי חברות הובלה אשר ציוותיהן מתנהגים ונראים אחרת..
אבל הדימוי של המובילים בבאר שבע בחניון רח’ הפלמ”ח בבאר שבע, או רח’ הרצל בתל אביב שרק ממתינים ללקוח מזדמן ואינכם יודעים עליהם דבר, הוא הדימוי שנותר בתמונת הדמיון של הלקוח הפוטנציאלי. עתידים פתרונות לוגיסטיים אינם מתיימרים לבקר קולגות מן התחום.
עתידים הוקמה עוד בשנת 2014 כשעל דגלה חרותים: שירות שירות שירות, נימוס, אדיבות, עמידה בלוח זמנים, הופעה נאותה, ומנכ”ל נעים הליכות, חדור תודעת שירות ואינובנטי, אחד כזה שמסגל כל טרנד חדש שתורם ומקדם את תחום ההובלות למחוזות חדשים, מודרניים, מחוזות של קידמה.
נשמע קצת אחר? לא לגמרי מסתדר עם חברת הובלות? אז זהו. שכן.

לקוח שמתלבט באיזה חברה לבחור להוביל פריטים של בית העסק שלו, הובלת דירה בבאר שבע, הובלה של פריט אחד, או פריטים קטנים – הובלה קטנה, יבחר להוביל עם מוביל מומלץ, חברת הובלות מומלצת, וכן מהתרשמות ראשונית בשיחת טלפון.

משרדי החברה נמצאים בבאר שבע אך שירותי ההובלה ניתנים בפרישה ארצית. לחברה מחסנים במיקומים שונים בארץ לנוחות הלקוח והתייעלות. חברת הובלות עתידים פתרונות לוגיסטיים, מספקת ברוח הזמן (“כמו באמריקה”) סל שירות נרחב ביותר, החל בהובלות באר שבע, מוצרי אריזה להובלה, שירותי אחסון ברמה גבוהה מאובטחים ומצולמים 24 שעו ביממה, שבעה ימים בשבוע, במתחמים מוסדרים ומאורגנים למופת.

עתידים פתרונות לוגיסטיים, הינה חברת הובלות בבאר שבע אשר התאימה עצמה לגל הפיתוח הטכנולוגי, השירותי, הארכיטקטוני ותחומים נוספים, בהם זרחה ועלתה באר שבע כבירת סייבר עולמית, ובהמשך להגירה חיובית של תושבים חדשים מכל רחבי הארץ.
עתידים מגדירה עצמה כחברה ארצית ותפישה בינלאומית לכל דורש בארץ ובבאר שבע לשיפור ושדרוג שירותי הובלה בבאר שבע בפרט וישראל בכלל.

לבירורים, שאלות והצעות מחיר חייגו לשקד
0777296866